Atsiliepimai

★★★★★

“Labai džiaugiuosi apsilankymu pas Jurgitą. Pedikiūras atliktas kruopščiai, profesionaliai ir labai tvarkingai. Jurgita yra maloni, dėmesinga bei rūpestinga specialistė, kuri skiria daug dėmesio detalėms. Procedūros metu jaučiausi komfortiškai.”

Ieva

★★★★★

“Puiki meistrė draugiška ir bendraujanti mandagi”

Dovile

★★★★★

“Kaip visada tobulai ir greitai atliktas darbas.”

Erlanda

★★★★★

“Atidi ir kruopšti,greitai įgyvendinanti kliento norus,šiltai ir betarpiškai bendraujanti nagų meistrė”

DAIVA

★★★★★

“Viskas gerai”

KRISTINA

★★★★★

“Super, labai patiko, tobulai, grisiu vel”

Gerda

★★★★★

“greitai ir kokybiškai atlikta paslauga”

Violeta

★★★★★

“Labai patiko pedikiūro meistrės Jurgitos atidumas, kruopštumas ir jauki atmosfera, kurią ji kuria. Tikrai lankysiuos dar ne kartą”

Rasa

★★★★★

“Nuostabios, savo darbą išmanančios meistrės, malonus bendravimas, puiki atmosfera. Lankausi ne pirmą kartą,- rezultatas niekada nenuvylė, visad gera sugrįžti😊”

Asta

★★★★★

“Labai patiko rezultatas!”

Stela